Śledź nas na Instagramie Śledź nas na Facebooku Śledź nas na Social Mediach

Śledź nas

Regulamin promocji APRIL

Regulamin niniejszy precyzuje warunki Promocji APRIL („Promocja”), realizowanej na stronie Organizatora pod adresem:
https://sensummare.pl/ (sklep internetowy)

 1. Organizatorem Promocji jest:
  SENSUM MARE DERMOCOSMETICS Łukasz Kołodziejek i Wspólnik sp.j. z siedzibą w Warszawie (02-797), Al. KEN 56 lok. 100, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KKRS 0000672177.
 2. Zasady Promocji.
  W okresie trwania Promocji tj. w dniu 11.04.2024 r., do godziny 23:59 w dniu 18.04.2024 r. Organizator umożliwia klientom Sklepu internetowego skorzystanie z rabatu obniżającego o 20% ceny pojedynczych kosmetyków dostępnych w sklepie internetowym sensummare.pl. Rabat 20% nalicza się w koszyku, po wpisaniu w pole z kodem rabatowym hasła April.

  Zakupy w Sklepie internetowym Organizatora na kwotę min. 199 zł. objęte są darmową dostawą na terenie Polski. Koszty wysyłki na terenie UE wskazane są w Sklepie i pojawiają się podczas składania zamówienia.

  Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami Organizatora oraz nie obowiązuje na produkty znajdujące się w zakładce OFERTA SPECJALNA. Rabatów nie można sumować. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wyczerpanie asortymentu podczas trwania promocji. Ilość produktów w okresie trwania promocji jest ograniczona.

  Uczestnik Promocji może brać udział w Promocji wielokrotnie w okresie jej obowiązywania.

 3. Okres trwania Promocji.
  Promocja obowiązuje w okresie od dnia 11 kwietnia 2024 r. do dnia 18 kwietnia 2024 r. do godziny 23:59 r. w Sklepie internetowym Organizatora, mieszczącym się pod adresem:
  sensummare.pl
  i może ulec wydłużeniu, jeżeli organizator podejmie taka decyzję w trakcie trwania Promocji.
 4. Polityka prywatności oraz reklamacje.
  Polityka prywatności oraz polityka reklamacji opisane są w „Regulaminie”
  i dokumencie „Polityka prywatności” dostępnych w Sklepie internetowym Organizatora i mają zastosowanie do akcji Promocyjnej.
 5. Dodatkowe zapisy.
  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków Promocji w okresie jej trwania w tym zmiany wysokości rabatu, wycofania poszczególnych produktów na stronie, skróceniem czasu jej trwania. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o prawach konsumenta oraz innych powszechnie obowiązujących aktów prawnych..

Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.

Zamknij