MARKA SENSUM MARE

Symbolem marki jest kropla, która odnosi się do pierwotnego bogactwa świata morskiego skąd czerpiemy składniki aktywne. Pojedyncza kropla dermokosmetyków SENSUM MARE kryje bogactwo i skuteczność działania zawartych w niej silnie skoncentrowanych składników.

Tworząc naszą markę skupiliśmy się na opracowaniu wyjątkowych produktów, których skład będzie odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych kobiet. Wierzymy, że unikatowe receptury oraz wyselekcjonowane surowce, dotychczas niespotykane w jednym produkcie, stanowią najlepszy wybór.

Sekret piękna ukryliśmy w serum do twarzy ALGORICH i ALGOLIGHT. Pracujemy nad rozszerzeniem linii dermokosmetyków o inne produkty, które stanowić będą wspaniałe uzupełnienie codziennego rytuału piękna.

SIŁA KOBIET SENSUM MARE

Wierzymy w siłę kobiet, to z myślą o nich powstała linia dermokosmetyków, która skutecznie eliminuje oznaki starzenia i w nadzwyczajny sposób odżywiają skórę twarzy. Nasze produkty kierujemy do świadomych kobiet, które nie idą na kompromis i kompleksowo dbają o swoje zdrowie i urodę.

SENSUM MARE to dermokosmetyki, które pokochasz, to sekret piękna ukryty w algach. Wierzymy, że nasze produkty staną się naturalnym wyborem w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Świat pełen jest fantastycznych możliwości, a SENSUM MARE to wynik zakończonych sukcesem poszukiwań receptury idealnej.

Niech otulą Cię zmysły oceanu, poczuj bogactwo i siłę świata morskiego ukrytego
w każdej kropli naszych dermokosmetyków.

FILARY SENSUM MARE

BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie nasze produkty przeszły szereg badań dopuszczających je do sprzedaży, w tym również badania alergologiczne i dermatologiczne. Produkty posiadają ocenę bezpieczeństwa i zarejestrowane są w unijnej bazie Cosmetics Product Notification Portal. (CPNP)
WIEDZA
Dermokosmetyki SENSUM MARE komponujemy w oparciu o składniki aktywne dostarczane przez czołowych europejskich producentów. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w kraju i razem z nimi tworzymy niezwykle skuteczne w działaniu innowacyjne receptury.
SIŁA
Wierzymy w niezwykłą moc kobiet, to dla nich tworzymy bogate i skuteczne w działaniu dermokosmetyki. Każda kropla SENSUM MARE to bogactwo silnie skoncentrowanych składników aktywnych. Ogromna większość surowców to naturalne i drogocenne składniki pochodzące z mórz i oceanów.