Śledź nas na Instagramie Śledź nas na Facebooku Śledź nas na Social Mediach

Śledź nas

Strona główna / Blog / Zimowa pielęgnacja skóry
Zimowa pielęgnacja skóry

Zimowa pielęgnacja skóry

Zima to czas, kiedy nasza skóra potrzebuje dodatkowej troski i uwagi. Dlatego podzielimy się z Wami prostym, ale skutecznym zestawem pielęgnacyjnym, który sprawi, że Wasza skóra będzie zdrowa i odżywiona nawet w trudnych warunkach zimowych temperatur.

Krok 1

Delikatny peeling:

Zacznijmy od usuwania martwych komórek skóry za pomocą delikatnego peelingu ALGOBODY. Masaż przy użyciu peelingu pozwoli usunąć martwy naskórek, przywracając skórze świeżość i gładkość. Używajcie peelingu raz lub dwa razy w tygodniu, dostosowując częstotliwość do indywidualnych potrzeb swojej skóry.

Krok 2

Intensywne nawilżanie balsamem:

Po peelingu skóra jest gotowa na intensywne nawilżenie. Sięgnijcie po bogaty balsam do ciała ALGOBODY, który zawiera składniki nawilżające, takie jak np. witamina E. Aplikujcie balsam na wilgotną skórę tuż po kąpieli, aby zatrzymać wilgoć. Skupcie się na obszarach bardziej narażonych na przesuszenie, takich jak łokcie, kolana czy pięty.

Zimowa pielęgnacja skóry

Dodatkowe Wskazówki:

Nie zapominajcie o regularnym stosowaniu kremu do rąk ALGOBODY. Te delikatne obszary często są narażone na przesuszenie – zwłaszcza zimą.

Zapewnijcie swojej skórze SPA w domowym zaciszu, łącząc delikatny peeling z intensywnym nawilżeniem balsamem. Włączcie ulubioną muzykę, zapalcie świecę o przyjemnym zapachu, aby stworzyć atmosferę spokoju i zapewnijcie sobie chwilę tylko dla siebie.

Efekt? Skóra pełna blasku i gotowa na wyzwania zimowej aury!

Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.

Zamknij