Śledź nas na Instagramie Śledź nas na Facebooku Śledź nas na Social Mediach

Śledź nas

WAKACJE to wyjątkowy okres dla naszej skóry, która wystawiona na czynniki zewnętrzne tj. słońce, morze, słona woda, potrzebuje szczególnej uwagi. Zadbajcie o nią już teraz. Dzięki regularnym rytuałom pielęgnacyjnym możecie nie tylko poprawić jej kondycję, ale również będziecie cieszyć się zdrową i promienną skórą na LATA.

W SENSUM MARE doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest pielęgnacja skóry, dlatego rzucamy Wam wyzwanie. Zdobądźcie wszystkie wakacyjne odznaki: OCZYSZCZANIE, NAWILŻENIE, REGENERACJA oraz OCHRONA.  Dzięki tym prostym rytuałom, będziecie mogli cieszyć się wyczekiwanymi wakacjami, a Wasza skóra Wam za to podziękuje.

Mamy dla Was niespodziankę, dzięki której zdobycie wszystkich odznak będzie jeszcze łatwiejsze. Specjalny kod rabatowy WAKACJE, który obniża wartość produktów o 20%. Jest ważny do 31 lipca 2024 r., nie łączy się z innymi promocjami. 

Kod rabatowy: WAKACJE

Zdobądź odznaki WAKACYJNEJ pielęgnacji SUMMER CAMP

REGENERACJA to pierwsza i bardzo ważna odznaka. Nasza skóra każdego dnia narażona jest na działanie czynników szkodliwych. Dzięki kosmetykom regeneracyjnym oraz zawartym w nich składnikom aktywnym wystymulujecie procesy naprawcze skóry i zdobędziecie odznaczenie.

NAWILŻANIE to kluczowa odznaka tego lata. Zdobądźcie ją i pozostawcie swoją skórę odżywioną, wygładzoną i odmłodzoną.

OCHRONA przed słońcem jest niezbędna przez cały rok. Postawcie na emulsję z filtrem 50+ odpowiednią do Waszych potrzeb. Chrońcie swoją skórę przed promieniami UV i zdobądźcie 3 odznakę!

OCZYSZCZANIE latem to pielęgnacyjny MUST HAVE. Pozbądźcie się nadmiaru sebum, usuńcie zanieczyszczenia i zdobądźcie ostatnią odznakę na Waszej liście.

Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.

Zamknij