Śledź nas

Regulamin promocji

„BLACK WEEK -30%”

Regulamin niniejszy precyzuje warunki promocji „BLACK WEEK -30%” („Promocja”) realizowanej na stronie Organizatora pod adresem:

https://sensummare.pl/ (sklep internetowy)

1. Organizatorem Promocji jest:

Organizatorem Promocji jest SENSUM MARE DERMOCOSMETICS Łukasz Kołodziejek i Wspólnik Sp.J. z siedzibą w Warszawie (02-797), Al. KEN 56 lok. 100, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KKRS 0000672177.

2. Zasady Promocji.

W okresie trwania Promocji tj. od godziny 12:00 16.11.2021 do godziny 23:59 28.11.2020 Organizator umożliwia klientom Sklepu internetowego skorzystanie z obniżonych o 30% cen towarów sklepu internetowego. Obniżka 30% dotyczy regularnych cen produktów. Prmocja a co za tym idzie, rabatem 30% nie sa objęte zestawy.

Zakupy w Sklepie internetowym na kwotę min. 150 zł. objęte są darmową dostawą na terenie Polski. Koszty wysyłki na terenie UE wskazane są w Sklepie i pojawiają się podczas składania zamówienia.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami Organizatora. Rabatów nie można sumować. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wyczerpanie asortymentu podczas trwania promocji. Ilość produktów w okresie trwania promocji jest ograniczona.

Uczestnik Promocji może brać udział w Promocji wielokrotnie w okresie jej obowiązywania.

Wszystkie kody zniżkowe, obniżające wartość zamówienia o wskazany procent, w czasie trwania promocji Black Week są nieaktywne.

3. Okres trwania Promocji.

Promocja obowiązuje w okresie od dnia 16 listopada 2019 r. od godziny 12:00 do dnia 28 listopada do godziny 23:59 r. w Sklepie internetowym Organizatora, mieszczącym się pod adresem:

sensummare.pl

4. Polityka prywatności oraz reklamacje.

Polityka prywatności oraz polityka reklamacji opisane są w „Regulaminie” i dokumencie „Polityka prywatności” dostępnych w Sklepie internetowym Organizatora i mają zastosowanie do akcji Promocyjnej.

5. Dodatkowe zapisy.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków Promocji w okresie jej trwania w tym, zmiany wysokości rabatu, wycofania poszczególnych produktów na stronie, skróceniem czasu jej trwania. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o prawach konsumenta oraz innych powszechnie obowiązujących aktów prawnych.

Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.

Zamknij