Śledź nas na Instagramie Śledź nas na Facebooku Śledź nas na Social Mediach

Śledź nas

Regulamin niniejszy precyzuje warunki Promocji WAKACJE („Promocja”) realizowanej na stronie Organizatora pod adresem:
https://sensummare.pl/ (sklep internetowy)

 1. Organizatorem Promocji jest:
  SENSUM MARE DERMOCOSMETICS Łukasz Kołodziejek i Wspólnik sp.j. z siedzibą w Warszawie (02-797), Al. KEN 56 lok. 100, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KKRS 0000672177.
 2. Zasady Promocji.
  W okresie trwania Promocji tj. od godziny 10:00 w dniu 10.07.2024 r., do godziny 23:59 w dniu 17.06.2024 r. Organizator umożliwia klientom Sklepu internetowego skorzystanie z rabatu obniżającego o 20% ceny pojedynczych kosmetyków dostępnych w sklepie internetowym sensummare.pl. Rabat 20% nalicza się w koszyku, po wpisaniu w pole z kodem rabatowym hasła WAKACJE.

Zakupy w Sklepie internetowy m Organizatora na kwotę min. 199 zł. objęte są darmową dostawą na terenie Polski. Koszty wysyłki na terenie UE wskazane są w Sklepie i pojawiają się podczas składania zamówienia.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami Organizatora oraz nie obowiązuje na produkty znajdujące się w zakładce OFERTA SPECJALNA. Rabatów nie można sumować. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wyczerpanie asortymentu podczas trwania promocji. Ilość produktów w okresie trwania promocji jest ograniczona.

Uczestnik Promocji może brać udział w Promocji wielokrotnie w okresie jej obowiązywania.

 1. Okres trwania Promocji.
  Promocja obowiązuje w okresie od dnia 10 lipca 2024 r. od godziny 10:00 do dnia 17 lipca 2024 r. do godziny 23:59 r. w sklepie internetowym organizatora, mieszczącym się pod adresem:

  sensummare.pl

  i może ulec wydłużeniu, jeżeli organizator podejmie taka decyzję w trakcie  trwania Promocji.
 2. Polityka prywatności oraz reklamacje.
  Polityka prywatności oraz polityka reklamacji opisane są w „Regulaminie”
  i dokumencie „Polityka prywatności” dostępnych w Sklepie internetowym Organizatora i mają zastosowanie do akcji Promocyjnej.
 3. Dodatkowe zapisy.
  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków Promocji w okresie jej trwania w tym, zmiany wysokości rabatu, wycofania poszczególnych produktów na stronie, skróceniem czasu jej trwania. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o prawach konsumenta oraz innych powszechnie obowiązujących aktów prawnych.

Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.

Zamknij