Skorzystaj z promocji 2 + 1! Co trzeci produkt za 0zł!
Twój koszyk
Skorzystaj z promocji 2 + 1! Co trzeci produkt za 0zł!
Posiadasz kod rabatowy?
Aktywny kod rabatowy:
Dezaktywuj
Podsumowanie zamówienia
Wartość produktów
Kwota obniżki
Koszt wysyłki
Czas dostawy
Suma zamówienia
Zestaw ALGOTONIC w pudełku
Mikrobiotyczny tonik łagodzący 200ml
Bogaty tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym 200 ml
Antyoksydacyjny tonik rozświetlający 200ml
Pudełko zestaw ALGOTONIC
Zestaw ALGOTONIC w pudełku
Mikrobiotyczny tonik łagodzący 200ml
Bogaty tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym 200 ml
Antyoksydacyjny tonik rozświetlający 200ml
Pudełko zestaw ALGOTONIC
NOWOŚĆ

Zestaw ALGOTONIC w pudełku

237,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: 237,00 zł / szt.-0.00%
Cena katalogowa:237,00 zł
Zestaw ALGOTONIC w pudełku
ZESTAW

Zestaw ALGOTONIC w pudełku

Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Szybka wysyłka i bezpieczne zakupy
Producent

SENSUM MARE DERMOCOSMETICS ŁUKASZ KOŁODZIEJEK I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNAAdres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 56/100Kod pocztowy: 02-797Miasto: WarszawaKraj: PolskaNumer telefonu: 513 416 001Adres email: kontakt@sensummare.pl

W zestawie

Mikrobiotyczny tonik łagodzący 200ml
Mikrobiotyczny tonik łagodzący 200ml (1 szt.)
79,00 zł / szt.
Bogaty tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym 200 ml
Bogaty tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym 200 ml (1 szt.)
79,00 zł / szt.
Antyoksydacyjny tonik rozświetlający 200ml
Antyoksydacyjny tonik rozświetlający 200ml (1 szt.)
79,00 zł / szt.
Pudełko zestaw ALGOTONIC
Pudełko zestaw ALGOTONIC (1 szt.)
Zestaw ALGOTONIC – 3 toniki do twarzy

Trzy potrzeby. Jeden rytuał.

Zacznij pielęgnację od tego, co najlepsze dla Twojej skóry.

Charakterystyka

Cechy zestawu

01
Produkty przebadane dermatologicznie
02
Składniki pochodzenia naturalnego
03
100% VEGAN
04
3 toniki z linii ALGOTONIC
Co znajdziesz w opakowaniu

Skład zestawu

Tonik 01

Mikrobiotyczny tonik łagodzący ALGOTONIC

Nie tylko tonizuje i nawilża, ale również koi skórę, dzięki czemu będzie świetnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji skóry. Zawarty w recepturze kompleks mikrobiotyczny, na który składają się pre- i postbiotyki, skutecznie wspiera równowagę mikrobiomu oraz redukuje dyskomfort skóry, charakterystyczny dla cer suchych i wrażliwych.

Tonik 02

Antyoksydacyjny tonik rozświetlający ALGOTONIC

Uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry pozbawionej blasku. Receptura oparta na skutecznych składnikach aktywnych rozświetla skórę, pomaga redukować zaczerwienienia i przebarwienia, co wpływa na poprawę ujednolicenia kolorytu skóry. Tonik nawilża i pielęgnuje, a dzięki połączeniu witaminy C i kwasu ferulowego wspomaga ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Tonik 03

Bogaty tonik do twarzy ALGOTONIC

Stanowi pierwszy krok w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Unikalne połączenie wody z lodowca norweskiego i pięciu rodzajów alg morskich odżywia skórę dostarczając jej witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

Efekty

Wspólne korzyści

01

Kompleksowa pielęgnacja skóry w jednym rytuale

02

Tonizuje i nawilża

03

Koi i redukuje dyskomfort skóry

04

Rozświetla i ujednolica koloryt

05

Wspiera ochronę przed wolnymi rodnikami

06

Odżywia witaminami, minerałami i pierwiastkami śladowymi

Gwarancja producenta
Gwarancja producenta
Odpowiedzi kosmetologa

Najczęściej zadawane pytania

Sensummare
Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Zestaw ALGOTONIC w pudełku

4.86
Liczba wystawionych opinii: 92
5
84
4
5
3
2
2
0
1
1
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik -SUPER, jestem bardzo zadowolona. Moja , sucha skóra twarzy nawilżona.
2026-06-03
Halina, Przemyśl
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo polecam. Jestem mega zadowolona.
2026-06-02
Sylwia, Brzostek
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik jest doskonały nawilża dodaje blasku świeżości
2026-05-29
Anna, Gliwice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2026-05-29
Śnieżana, Gostyń
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Wspaniały tonik,super nawilża i pięknie pachnie,kocham go❤️
2026-05-29
Kinga, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Delikatny tonik o ciekawym, milym, świeżym zapachu. Szybko się wchłania, a skóra jest miękka i dobrze nawilżona! 🙂 To nie jest pierwsze opakowanie tego toniku jakie kupiłam, pierwsze dostałam od siostry jako prezent świąteczny. Potem już kupowałam sama, a tym razem to będzie prezent dla mamy! ❤️ A dla niej tylko to co najlepsze, i to powinna być najlepsza rekomendacja dla innych planujacych kupić ten tonik.
2026-05-27
Alina, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2026-05-22
Renata, Michałowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2026-05-07
Anna, Poznan
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo lubię jego delikatność, jednocześnie nawilżenie skóry. I sposób aplikacji- delikatna mgiełka
2026-04-28
JOANNA, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
gorąco polecam❤️
2026-04-14
Małgorzata, Psary
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super odświeża i wygładza cerę
2026-04-14
Monika, Szczecin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
To już moja kolejna butelka tego toniku, jest absolutnie idealny❤️
2026-04-13
Agnieszka, Radom
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super zapach i fajnie się wchłania
2026-04-02
Anna, Goleniów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2026-03-27
Ewelina, Złocieniec
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik petarda , a zapach obłędny
2026-03-23
Magdalena, Trepcza
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA
2026-03-09
BOŻENA, WITKOWICE
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik daje przyjemne uczucie po aplikacji, odczucie lekkiego chłodu, dobrze odświeża, ma ciekawy zapach. Jest wydajny.
2026-03-04
Izabella, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik używam od kilku lat. Bardzo dobry produkt, skóra jest idealnie przygotowana do dalszej pielęgnacji.
2026-02-23
Anna, Piasek
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Przyjemny zapach i fajny efekt nawilżenia twarzy . Polecam!
2026-02-16
Kalina, Katowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2026-02-16
Lucyna, Wronki
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam tonik nawilża dobrze skórę i twarz jest bardzo przyjemna w dotyku
2026-02-08
Magdalena, Dzierzgoń
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2026-02-08
Renata, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2026-02-07
Monika, Czarków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2026-02-03
Michalina, Wodzisław Śl.
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Dla mojej cery jest idealny - nawilża, odświeża i odżywia, podstawa w codziennej pielęgnacji rano i wieczorem.
2026-02-03
Justyna, Rzeszów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny produkt polecam
2026-01-20
Marzanna, Żuromin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
👍️ super
2026-01-13
Jolanta, Maszewo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2026-01-13
Izabela, Bydgoszcz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik intensywnie nawilża,łagodzi skórę i ma bardzo ładny zapach ,jest dla mnie idealny do demakijażu i porannej higieny skory.
2025-12-30
ALICJA, Mielec
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetnie nawilża, używam już kolejny raz, nie uczula, polecam.
2025-12-29
Małgorzata, Czaniec
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-12-20
Eugenia, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Uwielbiam ten tonik. Rozpyla się na twarzy jak mgięłka. Szczególnie w lecie idealna do ochłody, ale używam cały rok , jako standardowy tonik. To już moje 4 opakowanie i napewno wrócę.
2025-12-16
Anna, Legnica
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-12-08
Katarzyna, KIELCE
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Cudowne produkty. Tonik rewelacyjny, pięknie pachnie, nawilża, nie chcę już innego. Luksus dla skóry. 👍️
2025-12-05
ANITA, Dąbrówka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepszy tonik jaki kiedykolwiek miałam :)
2025-12-05
Marta, Warszawa Wesoła
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super produkt
2025-12-03
Monika, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik dobrze nawilża I odświeża skórę. Gorąco polecam.
2025-11-25
Monika, Kostrzyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-11-24
Xymena, Stawiszyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
👍️ jest ok
2025-11-24
Małgorzata, Ożarów Mazowiecki
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-11-22
Anna, Stargard
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
3/5
Opinia potwierdzona zakupem
Dobrze nawilża ale zapach przebija słodyczą. Duże opakowanie dobry atomizer
2025-11-21
Joanna, Gdynia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Kolejny raz zakupiony tonic ,jestem od niego uzależniona doskonale nawilża przesuszoną dojrzałą ,problematyczną cerę
2025-11-19
Małgorzata, Libertów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
super produkt , wiecej bebe mogla powiedziec po dluzszym stosowaniu . Obsluga na najwyzszym poziomie
2025-11-17
Sylwia, Oswiecim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Uzywam , go lat . Spełnia moje wymogi .👍️
2025-11-04
LUCYNA, JELENIA GÓRA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam tonik nawilża skórę twarzy oraz jest wydajny
2025-11-04
Magdalena, Dzierzgoń
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepszy tonik / mgiełka jaki miałam. Po zaaplikowaniu natychmiast daje uczucie nawilżenia, świeżości, chłodu i orzeźwienia. Nie pozostawia powłoki, niweluje uczucie ściągnięcia i napięcia skóry, ma ładny zapach.. Stosuję go kilka razy w ciągu dnia dla optymalnego nawilżenia skóry twarzy. Bardzo polecam.
2025-11-03
Mirella, Śródka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-11-03
Magdalena, Stalowa Wola
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Kocham! mam go na toaletce, w torebce, w biurku w pracy. Używam cały rok. Pod makijaż i na koniec makijażu jako utrwalenie. A w ciągu dnia dla dodania blasku twarzy gdy po kilku godzinach noszenia makijażu staje się on płaski i daje wrażenie poszarzonej cery (zwłaszcza w okresie grzewczym w zamkniętych pomieszczeniach przy cerze suchej) to ten tonik odżywia mi ten przyklapnięty makijaż sprawia, że buzia nie jest taka napięta i zastosuje poprawni. Już nie wyobrażam sobie, że mogło by mi go zabraknąć
2025-11-03
Kamila, Zielona Góra
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Zbyt krótko używam żeby ocenić ten produkt. Fajny zapach.
2025-11-03
Anna, Biskupice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Ten tonik to moje już 4 opakowanie ja go uwielbiam i ta forma w postaci pompki jest super👍️
2025-11-03
Barbara, TYCHY
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-10-28
Monika, Barcice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-10-21
JOANNA, POLKOWICE
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-10-17
Monika, Katowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik pięknie pachnie, nawilża i tonizuje suchą skórę twarzy.
2025-10-13
Magdalena, Rumia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Fajny tonik, miło odświeża i nawilża, aczkolwiek jak dla mnie trochę śmierdzi.
2025-10-08
Katarzyna, Chorzele
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Dobrze nawilża, nie ściąga, ale atomizer mógłby być troszkę lepszy. Jestem zadowolona
2025-10-03
Monika, Bieruń
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-09-16
Monika, Kostrzyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
jest super❤️
2025-09-15
Agnieszka, Radom
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
mega💯
2025-09-01
Magdalena, Słupsk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-08-29
Ewelina, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
1/5
Opinia potwierdzona zakupem
Przyjemna aplikacja w formie mgiełki. Niestety skóra silnie piecze po aplikacji.
2025-08-25
Beata, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry produkt 👍Polecam
2025-08-21
Jolanta, Zawiercie
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-08-19
Izabela, Koło
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik ładnie pachnie, rozpylona mgiełka chłodzi i odświeża. Ale najważniejsze że nawilża i wygładza skórę. w połączeniu z innymi produktami sensummare stanowi gwarancję idealnej skóry.
2025-08-01
Ewelina, Katowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Doskonały produkt . Super nawilża i pięknie pachnie .
2025-07-29
JOLA, Redzikowo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-07-23
Iwona, Nieborowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
❤️. KOI ODŚWIEŻA
2025-07-22
Danuta, Sieradz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik idealnie sie wchłania, pieknie pachnie, jest odswiezający w ciągu dnia. U mnie działa jak fixer. Uzywam go z ogromna przyjemnoscią.
2025-07-21
Maria, Świebodzin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Ten tonik uwielbiam . Jest to kolejne opakowanie , które kupuję ,a które już nie pamiętam🥰 . Odświeża skórę , nawilża i ma cudowny delikatny zapach .Ta mgiełka na twarzy i szyji, jest początkiem i końcem każdego mojego dnia dla skóry . Bardzo polecam .
2025-07-18
Ewa, GDAŃSK - OTOMIN
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
2025-06-07
DOROTA, Łaskarzew
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-06-07
Izabela, Koło
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Uwielbiam!
2025-06-02
Natalia, Świnków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-05-26
Adriana, Drogomyśl
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepszy tonik jaki do tej pory miałam. Skóra po nim jest pięknie odżywiona i napięta, czysta
2025-05-25
Barbara, Michałowo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
3/5
Opinia potwierdzona zakupem
Minus za intensywny drażniący zapach, poza tym wszystko ok.
2025-05-22
Agnieszka, Młodzieszyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-05-20
Lidia, Stargard
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-05-20
Dorota, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-05-19
Beata, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Wygodny w stosowaniu, lekki, ale spełnia swoją rolę.
2025-05-19
Beata, Inwałd
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-05-19
Katarzyna, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Używam tylko tego toniku, miłość od pierwszego wejrzenia. Polecam!
2025-05-19
Sylwia, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Gęsty i odświeżający - świetny
2025-05-16
Grażyna, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo lubię ten produkt. To moje kolejne opakowanie. Stosuję w codziennej pielęgnacji ale także na makijaż. Uważam że przez to utrzymuje się dłużej i podklad wygląda jak drugą skóra. Polecam.
2025-05-12
Edyta, Przemyśl
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny tonik. Odświeża skórę rano …używam go również w upalne dni. Polecam
2025-05-09
Marta, Paszkówka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-05-09
Magdalena, Amsterdam
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Pięknie pachnie, przyjemnie chłodzi i fajnie nawilża. Bardzo lubię ten kosmetyk i mam zawsze :)
2025-05-05
Ewa, RADLIN
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
UWIELBIAM TEN TONIK, innego nie używam, kupuję go regularnie, jest bardzo wydajny i szybko się wchłania, skóra po nim jest odświeżona. 🔥
2025-05-05
Natalia, Gdańsk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
2025-05-05
Aga, Amsterdam
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Niezawodny w codziennej pielęgnacji, używam od bardzo dawna.
2025-05-05
Emilia, Zalasewo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Tonik używam od wielu, wielu lat. Jest świetny. Dobrze oczyszcza z ewentualnych zanieczyszczeń, nawilża skórę i pozostawia przyjemne uczucie. Dodatkowo rozpyla się bardzo delikatną mgiełką. 👍️
2025-05-05
Hanna, Gdańsk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4/5
Opinia potwierdzona zakupem
Póki co, nie moge się do niczego przyczepić, ale też nie widzę jakiegoś super działania. Bardzo fajny spryskiwacz.
2024-11-10
Anna, Wilkszyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Od kilku lat ulubieniec w domu. Świetny produkt.
2024-10-24
Agnieszka, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel