Śledź nas na Instagramie Śledź nas na Facebooku Śledź nas na Social Mediach

Śledź nas

Strona główna / Blog / Zanurzeni w Miłości
Zanurzeni w Miłości

Zanurzeni w Miłości

Wieczór Pielęgnacyjny z SENSUM MARE

Walentynki to dzień, który tradycyjnie kojarzy się z miłością między ludźmi, ale równie ważne jest pamiętanie o miłości do samego siebie. Pielęgnacja skóry może być nie tylko sposobem na zachowanie zdrowej i pięknej cery, ale także wyrazem troski o siebie i swoje samopoczucie.

Każdy z nas ma inny typ skóry, z różnymi potrzebami i problemami, i to właśnie ta różnorodność czyni nas pięknymi i wyjątkowymi. Zamiast skupiać się na niedoskonałościach, warto podkreślać naturalne piękno swojej cery i w pełni ją akceptować.

Dbając o swoją skórę pokazujemy, że jesteśmy ważni i zasługujemy na to, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Ponadto, pielęgnacja skóry może być chwilą relaksu i odprężenia po intensywnym dniu, w której możemy skupić się tylko na sobie i swoim samopoczuciu.

A jak pewnie wiecie nie ma nic bardziej relaksującego niż wieczorna pielęgnacja. Wszyscy jesteśmy w dzisiejszych czasach zabiegani, zazwyczaj walczymy z cieniami i workami pod oczami. Dlatego mamy dla Was propozycje:

  • Przygotujcie świece i relaksującą muzykę .
  • Wieczorne SPA rozpocznijcie od aplikacji maski pod oczy ALGOMASK – teraz delikatna skóra wokół oczu jest gotowa na kolejny etap pielęgnacyjnego rytuału.
  • Następnie wybierzcie swoje ulubione serum  z serii ALGOPRO, ALGORICH, czy  ALGOLIGHT.
  • Zwieńczeniem pielęgnacji będzie aplikacja maski ALGOMASK, która zapewnia nawilżenie i ukojenie dla skóry.

Walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości, nie tylko między ludźmi, ale również do samego siebie. Pielęgnacja skóry może być sposobem na wyrażeniem akceptacji własnego ciała oraz dbaniem o dobre samopoczucie. Pamiętajmy więc o tym, żeby pielęgnować swoją skórę z miłością i szacunkiem, bo każda cera zasługuje na uwagę i troskę.

Z okazji tego wyjątkowego dnia, przy zakupach za minimum 249 pln po rabacie, mamy dla Was w gratisie krem ALGOBODY oraz plan pielęgnacyjny. Dodatkowo dla wszystkich przygotowaliśmy kod LOVE20, który daje 20% rabatu, a dla tych z Was co zapisali się do newslettera obowiązuje dodatkowa zniżka.

Happy Valentine’s Day! ❤

Używamy plików cookies. Dzięki nim strona działa prawidłowo, a Ty możesz z niej łatwiej korzystać.

Zamknij